בעלי תפקידים תשפ"ב

הנהלת ביה"ס

עירית קרס            מנהלת ביה"ס

לייקה גרנות              סגנית מנהלת, מנהלת תחום הבגרויות

דונה שכנר                סגנית מנהלת, מנהלת מערכת השעות והמערך המסייע

חני זרקו                    רכזת שכבת יוד            ליטל כהן            יועצת שכבת יוד

עינת אלפרט              רכזת שכבת י"א           הילה נאמני         יועצת שכבת י"א

טל פרנק                   רכזת שכבת י"ב            שרי קזס             יועצת שכבת י"ב

קרן שפיר                 מנהלת התחום הערכי והתוכנית להתפתחות אישית

יעל חדרי                  מנהלנית ביה"ס   

בעלי תפקידים

    בעלי תפקידים

     אחראית לקויות למידה                     לימור קצב

     רכזת מב"ר והערכה חלופית             חגית רגב

     אחראית אתר ביה"ס וקשרי חוץ         עינת אלפרט

     מלוות מועצת תלמידים בית ספרית   קרן שפיר

     רכז ביטחון ובטיחות                        סהר דרויאן

     רכז נבחרת כדורסל                          איציק מיטרני                         

     רכזת טיולים                                   אורית קובליקר

     בית מדרש                                       ורד פז צוק

     רכזת תיקשוב                                  איריס לוי

     רכזת השאלת ספרים                     תמר אברמוביץ

     רכז עמ"ט                                       שמוליק שורץ

רכזות התפתחות אישית

אסתי אילן

שרון חייק – מלינגר 

קרן שפיר

 

רכזי המקצוע

      שם

    מקצוע

אזרחות

–   רותי ברקו

אנגלית

–   אסתי אילן

ביולוגיה

–   יסמין נדלר

ביוטכנולוגיה

גאוגרפיה

–   ענת קפלן

   -גל אלדג'ם

היסטוריה

   -טל רלס-שורר

חינוך גופני

–   איציק מיטרני

חינוך תעבורתי

כימיה

–   אילנה דורון

–   לייקה גרנות

לשון

–   גלי דלית

מדעי החברה

–   איריס לוי

מדעי המחשב וסייבר

   -דניאל רוזנבלט-סופר

הנדסת מערכות

–   שמוליק שוורץ

מוזיקה

–   אורי אפרת

מתמטיקה

   -טלי דרג'י ודבורית בובליל

ניהול עסקי

–   כוכבה יצחק

ספרות

–   רינת רז

ערבית

–   איילת אנגלברג

פיזיקה

–   בוריס באום

תיאטרון

–   ארז גוטליב

תלמוד

–   ורד פז צוק

ספרדית

   -שרה לבוביץ

תנ"ך

   -אריאלה בן נטע

 

 

 

שמות המורים ומקצועות הלימוד

שם המורה

מקצוע ההוראה

אביבי בכר אלונה

אנגלית, מחנכת י"ב 6

אברמוב בועז

מתמטיקה

אברמוביץ תמר

אנגלית, מחנכת י"ב 10

אילון לינה

ספרות

אילן אסתי

אנגלית, מחנכת י"ב 8

אלדג'ם גל

גיאוגרפיה + אזרחות. מחנך י"א 1

אלמוג רות

לשון

אלפרט עינת

אזרחות, מדה"ח, רכזת שכבת י"א

אמבוס נועה

ספרות

אנגלברג-פרייזר איילת

ערבית

אפרת אורי

מוזיקה

באום בוריס

פיזיקה

בובליל דבורית

מתמטיקה, מחנכת י"ב 9 

בורגר ענת

ספרות, מחנכת י"א 10 

בן-נטע אריאלה

תנ"ך, מחנכת יוד 3

בן-שטרית אופיר

לשון , מחנכת יוד 6

ברוק דבי

אנגלית

ברויטמן יעל

פיזיקה ומתמטיקה

בר גדעון איתן

פיזיקה

בר-לוי זהבית

מדעי המחשב

בר-שי מרסל

תנ"ך , מחנכת י"ב4

ברמן מיכל

מתמטיקה

ברקו-מן רותי

אזרחות

ג'אקובס שירי

מתמטיקה

גבאי רחלי

ביולוגיה , מחנכת יוד2

ד"ר גבורקיאן לדה

ביוכימיה

גוטליב ארז

תיאטרון

גולדשטיין אלי

מערכות הפעלה, הנדסת תוכנה

גולדשטיין טלי

מתמטיקה + מדעי המחשב

גולן אילנה

אזרחות

גוסקין ברוך

היסטוריה, מחנך יוד 5 

גילת אורן

פיזיקה

גל דורון

אנגלית

גלילי ליאור

חינוך גופני

גרוסמן – דורון רונית

מדעי החברה

גרטנברג אביבה

אנגלית

גרנות לייקה

כימיה

גרנות-מניקובצקי מריה

אזרחות, מחנכת י"א5

דורון אילנה

ח.תעבורתי

דלית גלי

לשון, מחנכת י"א2

דנאי עינת

חינוך גופני

דרג'י טלי

מתמטיקה

דרויאן סהר

ח.תעבורתי, מחנך י"א 7

הנדלסמן סיון

תאטרון

וינקלר אתי

ספרות

זינגר אסתי

מתמטיקה

זרקו חני

לשון, רכזת שכבת יוד

חורי רותם

הסטוריה

חיון אופיר

מוזיקה

חיון רחל

לשון, מחנכת י"ב 2

חייק שרון

לשון, מחנכת י"א 8

טלמור רותם

אנגלית, מחנכת י"א6

יצחק כוכבה

ניהול עסקי

כהן ארז

מוזיקה

כהן ליטל

יועצת שכבה יוד

כהן פרידה

מתמטיקה

כהן שון

חינוך גופני

לבוביץ שרה

עולים, ספרדית

לבינגר ערן

מתמטיקה

לוי איריס

מדה"ח

לוי דפנה

מתמטיקה , מחנכת יוד7

ד"ר לפידות ענבל

כימיה

מיטרני איציק

חינוך גופני

מילוא חנה

מתמטיקה

מנקין טלי (קרן)

אנגלית

נאבל מורן

חינוך מיוחד , מחנכת יוד4

נאמני הילה

יועצת שכבה י"א

נדלר יסמין

ביולוגיה

נונברג מורן

ביוטכנולוגיה,פיזיקה

נמרוד אביבה

אנגלית

נתני עמית

חינוך גופני + דילמות מוסריות

סבג רון

חינוך גופני

סגל שרה

סייעת כיתתית

ד"ר סוכרי-פליישמן רוני

פיזיקה

ד"ר עמית מעיין

ביולוגיה

עמר מוטי

הנדסת מערכות

פז–צוק ורד

תלמוד, הסטוריה

פרנצוס-מרקו דורית

אנגלית

פרנק טל

אנגלית, רכזת שכבת י'"ב

פרנקנטל דינה

מתמטיקה

צברי שי

מתמטיקה

צפרוני ניצן

מוזיקה

קובליקר אורית

הסטוריה

קוגן גלעד

מתמטיקה

קזס שרי

יועצת שכבה י'

קפלן ענת

ביוטכנולוגיה

קצב לימור

חינוך מיוחד, מחנכת י"א4

קרון איריס

מתמטיקה

קרלר הדר

חינוך גופני , מחנכת י"א9

קרס עירית

מתמטיקה

רגב חגית

ערבית

רגב ענבל

מדעי המחשב

רובין רקפת

ספרות

רוזנבלט–סופר  דניאל

מתמטיקה ומדעי המחשב

רז רינת

ספרות

ריכטר-כספי עינת

תנ"ך, מחנכת יוד 1

ד"ר רלס–שורר טל

היסטוריה

שהיר גילה

תנ"ך, מחנכת י"ב3

שורץ שמוליק

הנדסת מערכות,מדעי המחשב,מחנך י"א3

שכנר דונה

אנגלית

שלזינגר שיר

ספרות, מחנכת י"ב 5

שמש נועה

כימיה, מחנכת י"ב 7

שפיר קרן

אזרחות + מדה"ח, מחנכת יוד8

תומר גיא

אזרחות , מחנך יוד9

תומר דנה

מתמטיקה

תמיר לילך

היסטוריה, מחנכת י"ב 1    

 

 

 

   צוות המינהלה

שם

תפקיד

ענת  נגר

מזכירת ראשית, אחראית מנב"ס

מירי וישקין

אחראית פרויקטים ומנהלנית

פרחיה  מדי

מזכירת בגרויות

אירה בבקין

מנהלת חשבונות

אורית סבטי

מזכירה

נעמי המבורגר

לבורנטית ביולוגיה כימיה

קטי אדרי

לבורנטית ביולוגיה, ביוטכנולוגיה וכימיה

אנדריי ברטוכין

לבורנט פיזיקה

בועז אחוול

אחראי מחשבים וציוד אור קולי

בני אלישמרני

אב בית

יניב כליף 

אב בית

 

 

הגדרות כלליות כניסה למערכת