שמות המורים ומקצועות הלימוד  
 

שם המורה מקצוע ההוראה
אברמוביץ תמר אנגלית, מחנכת י"ב 6
אילון לינה ספרות
אילן אסתי אנגלית
אילסר תחיה לשון
אלדג'ם גל גיאוגרפיה + אזרחות
אלמוג רות לשון
אלפרט עינת אזרחות, מדה"ח
אנגלברג-פרייזר איילת ערבית, מחנכת י
אסולין אבי היסטוריה
אפרת אורי מוסיקה
באום בוריס פיזיקה
בארי מיקה ספרות
בובליל דבורית מתמטיקה
בורגר ענת ספרות, מחנכת י"א1
בן-נטע אריאלה תנ"ך, מחנכת יוד
ברוק דבי אנגלית
ברויטמן יעל פיסיקה
בר-לוי זהבית מדעי המחשב
בר-שי מרסל תנ"ך, מחנכת י"ב 3
ברקו-מן רותי אזרחות
ג'אקובס שירי מתמטיקה
ד"ר גבורקיאן לדה ביוכימיה
גוטליב ארז תיאטרון
גוטמן דורית היסטוריה
גולדשטיין טלי מתמטיקה + מדעי המחשב
גולן אילנה אזרחות
גוסקין ברוך היסטוריה, מחנך י"א 5
גיטלמן נוי חינוך גופני
גילת אורן פיסיקה
גלילי ליאור חינוך גופני
גרוסמן – דורון רונית מדעי החברה, מחנכתי"א 2
גרטנברג אביבה אנגלית
גרנות לייקה ביוטכנווגיה + כימיה
גרנות-מניקובצקי מריה אזרחות, מחנכת י"ב 4
דורון אילנה ניהול עסקי + ח.תעבורתי
דינרי טלי מדלימות למנהיגות
דלית גלי לשון, מחנכת י"א 4
דנאי עינת חינוך גופני
דרג'י טלי מתמטיקה
הומבורגר חיה חינוך מיוחד
הנדלסמן סיון תיאטרון
ווהל משה מוסיקה
וינקלר אתי ספרות, מחנכת י'
ורטהיימר נעמי מתמטיקה
חיון אופיר מוסיקה
חיון רחל לשון
חייק שרון לשון, מחנכת י"א 3
יצחק כוכבה ניהול עסקי
כהן ליטל יועצת שכבה י'
לבוביץ שרה תלמוד, ספרדית
לוי איריס מדה"ח, מחנכת י'
לוי הדס אנגלית
ד"ר לפידות ענבל כימיה + ביוטכנולוגיה, מחנכת י
מיטרני איציק חינוך גופני
מילוא חנה מתמטיקה
מנקין טלי (קרן) אנגלית, מחנכת י"א 9
נאמני הילה יועצת שכבה י"א
נגה עדי פיסיקה
נדלר יסמין ביולוגיה
נתני עמית חינוך גופני + דילמות מוסריות
סבג רון חינוך גופני
סליקטר ניר הנדסת מערכות
עירון חן מתמטיקה
עמר מוטי הנדסת מערכות
ערמון שירלי אזרחות, מחנכת י'
פז–צוק ורד תלמוד, מחנכת י"א 10
פניץ נינה כימיה
פרנצוס-מרקו דורית אנגלית
פרנק טל אנגלית, מחנכת י"ב 1
קוגן גלעד מתמטיקה
קורן ניצה אנגלית
קזס שרי יועצת שכבה י"ב
קפלן ענת ביוטכנולוגיה
קצב לימור חינוך מיוחד, מחנכת י"א 8
קרון איריס מתמטיקה
קרלר הדר חינוך גופני
קרס עירית מתמטיקה
רגב חגית ערבית
רוזנבלט–סופר  דניאל מתמטיקה ומדעי המחשב
רז רינת ספרות, מחנכת י"א 7
ריכטר-כספי עינת תנ"ך, מחנכת י' 1
ד"ר רלס–שורר טל היסטוריה, מחנכת י"א 6
שהיר גילה תנ"ך, מחנכת י"ב 7
שוורץ שמוליק הנדסת מחשבים, הנדסת מערכות
שימרון פנינה כימיה
שירן דפנה מתמטיקה
שכנר דונה אנגלית
שמיר עידו ביולוגיה
שמעוני נועה ביולוגיה
שניידרמן ענת ספרות, מחנכת י"ב 2
שפיר קרן אזרחות + מדה"ח, מחנכת י'
שרון יהודה תלמוד
תבור קובי היסטוריה
תומר גיא אזרחות, מחנך י"ב 8
תומר דנה מתמטיקה
תמיר לילך היסטוריה, מחנכת י"ב 5

 
 

הגדרות כלליות כניסה למערכת